FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11209478
nr 1120 9478
CHAIRS
6 parts, 1950s, wear.
6 st, 1950-tal
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday July 31 2017
at 19:02:47
200 kr
250 kr
350 kr